Login:
Hasło:
 


   Przypomnienie hasła

Chomikuj premium - EasyFiles.pl


konto premium Chomikuj

Serwis EasyFiles.pl służy do pobierania plików z popularnych serwisów hostowania plików takich jak Chomikuj. Możesz zapłacić za konto premium przez SMS lub płatności elektroniczne. W porównaniu do konkurencyjnych serwisów transfer wykupiony u nas nie ma terminu ważności i możesz go wykorzystać kiedy tylko chcesz.
Obsługujemy płatności SMS, przelewy bankowe, PayPal, Moneybookers.


Informacje na temat hostingu Chomikuj:
Chomikuj.pl swoją działalność rozpoczęło w 2006 roku.
Serwis należy do polskiej firmy FS FILE SOLUTIONS LIMITED zarejestrowanej na Cyprze. Hosting cieszy się bardzo dużą popularnością w polsce ze względu na dostęp do dużej ilości plików hostowanych na serwerach strony. Zasada działania Chomikuj jest nietypowa w porównaniu do szeroko znanych hostingów. Użytkownicy mają możliwość chomikowania plików od innych użytkowników bez konieczności uploadu na serwery.
Pozwala to na dzielenie się plikami ludziom mającym wolne łącza internetowe.

Chomikuj.pl nie posiada w swojej ofercie typowych kont premium i pobieranie plików jest rozliczane poprzez zużycie transferu. Transfer można kupić już od 1,49 zł za 1 GB do 7,99 zł za 9 GB.
Użytkownicy nie posiadający transferu na swoim koncie chomikuj mają możliwośc pobierania plików do 1 mb bez żadnych limitów i pozostałych plików jedynie w przypadku kiedy właściciel danego chomika udostępni darmowy transfer.

W EasyFiles.pl otrzymujesz możliwość pobierania plików bez limitów za wielokrotnie mniejszą cenę! Zdobądź dostęp premium już od 2,46 zł!


Podobne konta premium:
Chomikuj premium | Fileape premium | Filecloud premium
Copyright 2010-2017 By EasyFiles.pl . All rights reserved.
BTC: 16x48uHiq8RSnc4UJKmkMT5JHs6nh3n6rB
LTC: LZaEvu256XVQqn1sVErZsXBNz1bj9CgkDb
NMC: N5tKXrNtZjudj6xpXiWkv2RR6isA73EoUf
MEC: MWyHRZNQ1yhDiuro4A3FfHPz58AEnQDt4T