Login:
Hasło:
 


   Przypomnienie hasła

Fileserve premium - EasyFiles.pl


konto premium Fileserve

Serwis EasyFiles.pl służy do pobierania plików z popularnych serwisów hostowania plików takich jak Fileserve. Możesz zapłacić za konto premium przez SMS lub płatności elektroniczne. W porównaniu do konkurencyjnych serwisów transfer wykupiony u nas nie ma terminu ważności i możesz go wykorzystać kiedy tylko chcesz.
Obsługujemy płatności SMS, przelewy bankowe, PayPal, Moneybookers.


Informacje na temat hostingu Fileserve:
Fileserve.com istnieje w sieci od 2006 roku.
Główna siedziba hostingu znajduje się w USA. Hosting nie posiada najlepszej opinii ze względu na częste incydenty z bezpodstawną blokadą kont premium które miały miejsce od października 2011. Mimo wszystko serwis posiada jedne z lepszych łączych w branży hostingowej.

Fileserve.com sprzedaje dostęp premium w cenie od 9.99 € za 20 dni dostępu do 99.99 € za 730 dni. Każde konto premium umożliwia ściąganie plików bez ograniczeń.
Użytkownicy nie posiadający konta premium mają także możliwość ściągania lecz ograniczone to jest poprzez limity pobierania.

W EasyFiles.pl otrzymujesz możliwość pobierania plików bez limitów za wielokrotnie mniejszą cenę! Zdobądź dostęp premium już od 2,46 zł!


Podobne konta premium:
Rapidshare premium | Letitbit premium | Vip-File premium
Copyright 2010-2017 By EasyFiles.pl . All rights reserved.
BTC: 16x48uHiq8RSnc4UJKmkMT5JHs6nh3n6rB
LTC: LZaEvu256XVQqn1sVErZsXBNz1bj9CgkDb
NMC: N5tKXrNtZjudj6xpXiWkv2RR6isA73EoUf
MEC: MWyHRZNQ1yhDiuro4A3FfHPz58AEnQDt4T