Login:
Hasło:
 


   Przypomnienie hasła

Doładowanie transferu za pomocą płatności dostępnych na stronie

Aby móc pobierać pliki za pomocą naszego serwisu potrzebujesz transferu. Doładować go możesz pod zakładką "Doładuj transfer".
Dla naszych klientów udostępniliśmy kilka metod płatności takich jak: przelew bankowy, SMS, płatność kartą, PayPal, MoneyBookers.
W czasie działania serwisu formy płatności dostępne na stronie mogą ulec zmianie.


Doładowanie SMS
Wyślij wiadomość SMS na jeden z podanych numerów dokładnie przepisując treść wiadomości (wielkość liter ma znaczenie).
Kod otrzymany w zwrotnej wiadomości SMS wpisz w specjalne pole będące nad pakietami SMS.

PayPal
Wybierz interesujący Cię pakiet i kliknij w przycisk doładowania PayPal. Zostaniesz przeniesiony na stronę PayPal gdzie dokonasz płatności za usługę. Odczekaj na przekierowanie do naszego serwisu. Jeżeli nie poczekasz na powrotne przeniesienie na EasyFiles.pl Twoja płatność może nie zostać rozpoznana co spowoduje, że transfer nie trafi na konto.

Przelew / Karta
Wybierz interesujący Cię pakiet i kliknij w przycisk doładowania przelewem. Zostaniesz przeniesiony na stronę operatora płatności pgdzie wybierzesz metodę zapłaty. W przypadku gdy Twój bank nie posiada płatności błyskawicznych transfer zostanie doliczony do konta dopiero po autoryzacji wpłaty przez operatora płatności (w zależności od banku może to zająć od 1 dnia do 4 dni roboczych).

MoneyBookers
Wybierz interesujący Cię pakiet i kliknij w przycisk doładowania MoneyBookers. Zostaniesz przeniesiony na stronę MoneyBookers gdzie dokonasz płatności za usługę. Od razu po wpłacie transfer znajdzie się na Twoim koncie.

pobieranie plików przez easyfiles 1 miniCopyright 2010-2018 By EasyFiles.pl . All rights reserved.