Login:
Hasło:
 


   Przypomnienie hasła

Freakshare premium - EasyFiles.pl


konto premium Freakshare

Serwis EasyFiles.pl służy do pobierania plików z popularnych serwisów hostowania plików takich jak Freakshare. Możesz zapłacić za konto premium przez SMS lub płatności elektroniczne. W porównaniu do konkurencyjnych serwisów transfer wykupiony u nas nie ma terminu ważności i możesz go wykorzystać kiedy tylko chcesz.
Obsługujemy płatności SMS, przelewy bankowe, PayPal, Moneybookers.


Informacje na temat hostingu Freakshare:
Freakshare.com funkcjonuje w sieci od 2007 roku.
Serwis dostępny jest także pod domeną Freakshare.net. Informacje o firmie do której należy hosting nie są ogólnodostępne. Wiadomo tylko, że serwery na których są hostowane pliki znjadują się w Holandii.
Użytkownicy serwisu mają możliwość wrzucania plików o wielkości do 1 GB i otrzymują do 3 TB miejsca na serwerach na swoje pliki. W przypadku osób z dostępem premium hosting podwaja obie wartości.

Freakshare ma w sprzedaży konta premium w cenie od 4.99 € za dwa dni dostępu do 93.99 € za dwuletni dostęp premium. Konto premium pozwala na ściąganie plików i omijanie limitów pobierania.
Osoby bez konta premium mają umożliwione pobieranie lecz występuje limit który pozwala na pobranie jednego pliku na 10 minut.

W EasyFiles.pl otrzymujesz możliwość pobierania plików bez limitów za wielokrotnie mniejszą cenę! Zdobądź dostęp premium już od 2,46 zł!


Podobne konta premium:
Uploading premium | Fiberupload premium | Fastshare premium
Copyright 2010-2018 By EasyFiles.pl . All rights reserved.