Login:
Hasło:
 


   Przypomnienie hasła

Wupload premium - EasyFiles.pl


konto premium Wupload

Serwis EasyFiles.pl służy do pobierania plików z popularnych serwisów hostowania plików takich jak Wupload. Możesz zapłacić za konto premium przez SMS lub płatności elektroniczne. W porównaniu do konkurencyjnych serwisów transfer wykupiony u nas nie ma terminu ważności i możesz go wykorzystać kiedy tylko chcesz.
Obsługujemy płatności SMS, przelewy bankowe, PayPal, Moneybookers.


Informacje na temat hostingu Wupload:
Wupload.com funkcjonuje w sieci od 2006 roku.
Firma do której należy hosting znajduje się w Hong Kongu. Serwis oferuje upload na swoje serwery oraz pobieranie plików wrzuconych przez innych użytkowników.
Do końca 2011 roku Wupload.com był jednym z najpopularniejszych hostingów plików. Zarząd hostingu zdecydował się na zaprzestanie wypłacania wynagrodzeń uploaderom i głównie z tego powodu zmniejszyło się zainteresowanie hostingiem, a co za tym idzie - spadła liczba plików które można pobrać z serwerów należących do Wupload.com.

Wupload.com ma w sprzedaży konta premium w cenie od 9 € za miesiąc korzystania jako użytkownik premium do 90 € za konto dwuletnie (trzeba przy tym zaznaczyć, że do każdego konta 730 dniowego dostajemy voucher na nowe konto 30 dniowe). Każde konto z dostępem premium umożliwia pobieranie plików bez limitów i czekania.
Wupload udostępnia również ściąganie bez konta premium jednak trzeba się liczyć z narzuconymi limitami.

W EasyFiles.pl otrzymujesz możliwość pobierania plików bez limitów za wielokrotnie mniejszą cenę! Zdobądź dostęp premium już od 2,46 zł!


Podobne konta premium:
Userporn premium | Filecloud premium | Maxvideo premium
Copyright 2010-2018 By EasyFiles.pl . All rights reserved.